עורך דין תמ"א 38

אתם וודאי מחפשים עורך דין שילווה אתכם בכל אחד מהשלבים בדרך אל חיזוק המבנה. כאן תוכלו לקבל מידע רלוונטי וחשוב אודות חשיבותו של עורך דין תמ"א 38 ועל תפקידו.

בשנים האחרונות עסקאות תמ"א צוברות לתאוצה יותר ויותר. וועדי בתים ובעלי דירות מחד וחברות קבלניות מנגד מזהות את הפוטנציאל הרווחי הן לבעלי הנכס והן לקבלן, השיפור האסתטי והשיפור באיכות החיים וחוברים לשיפוץ וחיזוק בתי מגורים.

ואולם יש להבין כי ההתקשרות בתחום עם גורמים שונים אכן מביאה לעליית ערך הנכס ושיפור איכות החיים של בעלי הנכסים אך מנגד עלולה להביא לסכסוכים רבים ולתביעות אשר נגררות שנים בבתי המשפט, לאור האמור ליווי של איש מקצוע הבקיא בעסקאות מסוג זה הכרחי כבר מן השלב הראשון. לכן למיצויי רווח ולניהול סיכונים נכון יש צורך בעורך דין התממחה בתחום.

תמ"א 38 - ליווי מלא עם כל האתגרים

הדרך למימוש פרויקטים במסגרת תמ"א 38 היא רצופת מכשולים ואתגרים. מהרגע שבו קיבלתם החלטה לשדרג את הבניין ולחזק אותו, ועד שתוכלו ליהנות מהשדרוג בפועל, יהיה לכם לעבור מסע ארוך, הכולל, בין היתר, בדיקת התאמה של הבניין לביצוע הפרויקט, גיוס ההסכמה של כלל דיריי הבניין, פנייה ליזמים וקבלת הצעותיהם, חתימה על הסכם משפטי ועוד.

מאחר שהאזרח הממוצע אינו מכיר את התחום לעומק, לא יודע מה צפוי לו ולא מבין אילו זכויות מוקנות לו מתוקף התוכנית המורכבת , עליו להצטייד בעורך דין המכיר את כל ההיבטים המשפטיים הקשורים ליישום הפרויקט. עורך דין שבקיא מאוד בחקיקה בנושא יבצע את כל הפעולות שיש להשלים בדרך אל קבלת הדירות, כגון: בדיקת התמורה לה זכאים הדיירים, עריכת הסכמים ואישורים בפני הערכאות הרלוונטיות, מתן ייעוץ משפטי שוטף ועוד.

חשוב לפנות לעורך דין בעל ניסיון בתמ"א

על מנת שתוכלו ליהנות משירות מוצלח ומקצועי, וכדי להגדיל את הסיכויים כי הפרויקט ימומש ביעילות ובמהירות, יש כמובן להצטייד בעורך דין בעל שם ומוכר בתחום, שיהיה קשוב לצרכים שלכם ויוכל לענות לעומק על כל שאלה.

צרו קשר

נשמח לעמוד לשירותכם תמיד

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם