עורך דין נדל"ן

אתם רוצים להבין, קודם כל, במה מדובר ואילו תחומי אחריות נמצאים בסמכותו?

כאן תוכלו לקבל את המידע שאתם מחפשים.

עורך דין נדל"ן וחשיבותו

לפני כל עסקת נדל"ן רצוי להתייעץ עם עו"ד המתמחה בתחום, וכאן נציין כי חשוב שלא לעשות את הצעד הקטן ביותר אף לא זיכרון דברים, אשר רבים נוטים בטעות, להמעיט בחשיבותו המשפטית, ולפיכך בתי המשפט מוצפים בתביעות הקשורות למסמך זה. דמות משפטית שברשותה מרבית הידע המקצועי, האחריות, החדות והערנות ביחס לעסקה או הסוגיה המשפטית הנובעת והקשורה עם המקרקעין.

עורך דין נדל"ן יסייע לכל מי שמתכוון להשלים עסקה נדל"נית, כך שהאינטרסים שלו יבואו לידי ביטוי ובאופן שייטיב עם הצרכים שלו. עסקה שכזאת היא מהעסקאות המורכבות והחשובות ביותר שאנחנו מבצעים בחיינו. בין אם מדובר במכירת בית, ברכישת אדמה חקלאית או ברכישת נכס משרדי.

כל התהליך כרוך בביצוע בדיקות אינסופיות, בניהול הליכים בירוקרטיים ובשמירה על קשר עם גופים פיננסיים לקבלת הלוואה, פעולות שהאזרח ההדיוט אינו יכול לבצע בצורה מקצועית דיה באופן עצמאי. בעזרת עורך דין מיומן בתחום יוכל הרוכש לוודא, כי חוזה המכר הוא הוגן, להתוודע אל תנאי ביטול העסקה ולהיות בטוח, כי זכויותיו בעסקה נשמרות ונלקחות בחשבון.

תפקידיו הבולטים:

* בדיקת כשירות הנכס - האם הנכס ראוי לרכישה/מכירה, ככל שמוטלים על הנכס מחסומים כגון: עיקולים, שיעבודים וכיוצ"ב עליו לפעול להסרתם.

* ניהול משא ומתן - להגיע להסכם הפועל לטובת הלקוח תוך מזעור סיכונים והרחבת הגנות.

* חיסכון כספי - לטפל בכל נושא המיסוי וההיטלים. לעיתים חיסכון זה מגיע לכדי עשרות ואף מאות אלפי שקלים.

* טיפול בטפסים, אישורים, מסמכים ממנהל מקרקעי ישראל, לשכת רישום מקרקעין ועוד ולמנוע מהלקוח המון התרוצצויות וכאבי הראש.

* עסקאות מורכבות - אין ספק כי לווי משפטי מקצועי נדרש במיוחד במקום בו נערכות עסקאות כגון: תמ"א 38, עסקאות קומבינציה, קבוצות רכישה וכיוצ"ב ומתפקידו של עורך הדין להוביל את העסקה לתוצאה הטובה, היעילה והריווחית לטובת הלקוח.

* ניהול התיק בבתי המשפט לצורך הגשת התביעות, צווי מניעה, צווי עשה וכדומה.

עו"ד נדל"ן תל אביב

תל אביב רוויה בעורכי דין בכלל ובעו"ד נדל"ן בפרט. במידה ואתם מחפשים עורך דין מקצועי בעיר, בקשו המלצה מחבר קרוב או ממכר שאפשר לסמוך על המילה שלו, ושיצא לו, זה מכבר, לעבוד עם עורך הדין עליו הוא ממליץ לכם. הדרך הטובה ביותר להגיע לעורך דין מוצלח היא לשמוע עליו חוות דעת חיובית, מכיוון שכך תוכלו להיות בטוחים, כי הגעתם לאיש המקצוע הנכון, שיש לו רשימת לקוחות מרוצים.

משרדנו מתמחה בליווי משפטי מלא וביעוץ בתכנון מס שבח, מס רכישה, היטל השבחה, ארנונה וכיוצ"ב באופן המקצועי והמסודר ביותר. מוזמנים לפנות אלינו עם כל שאלה בנושא.

צרו קשר

נשמח לעמוד לשירותכם תמיד

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם