עורך דין מקרקעין

שירותיהם של עורכי דין בתחום המקרקעין הופכים יותר ויותר מבוקשים במציאות שבה, העיסוק בנדל"ן הפך כמעט לנחלת הכלל. כל מה שרציתם לדעת על חשיבותו של עורך דין בתחום זה, על מהות תפקידו ועל האופן בו הוא יוכל לסייע לכם מרוכז לפניכם:

עורך דין מקרקעין, נחוץ עבור ביצוע עסקאות של רכישה או מכירה של קרקעות ברחבי העיר, כאשר הוא מהווה למעשה ייצוג משפטי הן מול הצד השני ברכישה והן מול הרשויות הממשלתיות הנוגעות בדבר, אם זה בתחום הבירוקרטי של ניהול המסמכים והתכתבות משפטית עם אותן הרשויות, ואם זה בתחום החוקי - משפטי והגנה על זכויות הרוכש מול גופים פרטיים או ממשלתיים ועוד.

תחום המקרקעין מחייב ניסיון

עורך דין מקרקעין הוא איש מקצוע בעל השכלה משפטית ממוקדת בתחום שנחשב כיום לתחום משפטי מורכב ביותר - מכירה או השכרה של דירה, קבוצות רכישה, רכישת אדמה חקלאית או שדרוג בניין באמצעות תמ"א 38 - כל אלה הן פעולות הקשורות למקרקעין והמצריכות פנייה לעורך דין מיומן ומנוסה שיבצע את ההתנהלות מול הרשויות הנוגעות בדבר, שיהיה אחראי על כל הפרוצדורות הבירוקרטיות ושיעניק ייעוץ שייטיב עם הלקוח. מאחר שהתחום לרוב הוא זר לאדם הממוצע, פנייה לעורך דין מנוסה בתחום תיתן ללקוח "גב" ותקנה לו ביטחון בידיעה, כי יש מי שדואג לאינטרסים שלו בצורה מלאה ועל הצד הטוב ביותר.

זקוקים לעו"ד מקרקעין בתל אביב?

אם אתם תושבי המרכז ו/או תל אביב והנכם מחפשים עו"ד מקרקעין בתל אביב, חשוב מאוד שתקפידו על כמה פרמטרים בבחירתו. ראשית, יש לוודא, כי עורך הדין אליו הגעתם אכן עוסק ובעל ניסיון הולם בתחום - זה נשמע אולי מצחיק, אבל ניתן למצוא כיום עורכי דין רבים המתעסקים בתחום, שההיכרות שלהם עימו היא בסיסית ביותר וממש לא מספקת וממצה. שנית, בחרו עורך דין שהתקשורת הבין-אישית שלו היא גבוהה, שהוא נעים, שהוא קשוב אליכם ושהאינטראקציה שלו אתכם היא חיובית.

משרדנו מעניק יעוץ וליווי משפטי מלא בעסקאות מקרקעין, הסכמי מכר, רישום בית משותף, ליווי משפטי בפרויקטים שונים כמו פינוי בינוי, הרחבת מרפסות, הסכמי שיתוף ועוד - כל זאת באופן המקצועי והמסודר ביותר. מוזמנים לפנות אלינו עם כל שאלה בנושא.

צרו קשר

נשמח לעמוד לשירותכם תמיד

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם