עורך דין קניית דירה

כיצד יוכל עורך דין קניית דירה לסייע לכם בהליך? התשובות לפניכם:

ליווי משפטי על ידי עורך דין מיומן בתחום הנו הכרחי בהליכים של רכישת נכס או מכירתו, הן בתחום הבירוקרטי אשר אין להמעיט מחשיבותו והן בכל הנוגע למהות העסקה-חובות, אי תקינות, השלכות מיסויות והסדרת הנ"ל אל מול הרשויות השונות.

עורך דין אשר ילווה אתכם בכל התהליך

רכישת דירה היא לא עניין של מה בכך, גם לא עבור מי שמבינים בנדל"ן ומכירים את המגמות השולטות בעולם זה. מדובר בתהליך ארוך ביותר, שכולל חתימה על מסמך זיכרון דברים, בדיקה קפדנית של עורך דין קניית דירה - מלי חיימובהנכס כדי לוודא שלא חל עליו צו הריסה או מניעה וכי הוא נבנה כדין, עריכת חוזה מתאים, בדיקת מסמכי רישום הדירה, המצאת מסמכים חשובים ועוד.

לצד הטיפול בעניינים הפיננסיים שיאפשרו את המהלך מבחינת הון התחלתי ונטילת משכנתא, על הרוכשים להתעסק בעניינים רבים נוספים, שללא הבנה משפטית והיכרות עם התחום הם יתקשו לבצעם כראוי. מאחר שכאמור, מדובר בעסקה יקרה מאוד, שיכולות להיות לה השלכות רבות על חיי הרוכשים, רצוי להיעזר בעורך דין מנוסה שילווה אתכם עד לקבלת הדירה תוך מימוש זכויותיכם ובאופן שייטיב עם האינטרסים שלכם.

לבחור עו"ד מנוסה בתחום רכישת דירות

ראוי להשקיע מחשבה בבחירת עורך הדין ולוודא, כי אתם פונים לאחד כזה שיש לו ניסיון רב בתחום, שמכיר היטב את השוק ושייצג זה מכבר כמה וכמה רוכשי דירות. כמו כן, הקפידו לבחור עו"ד שיהיה נגיש וזמין לצרכים שלכם, ושתוכלו לקבל ממנו מענה מתי שרק תצטרכו.

משרדנו מעניק יעוץ וליווי משפטי מלא בכל שלבי הליך של קניית ורכישת דירה או נכס מגורים כלשהו באופן המקצועי והמסודר ביותר.
מוזמנים לפנות אלינו עם כל שאלה בנושא.

צרו קשר

נשמח לעמוד לשירותכם תמיד

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם