עורך דין ירושה

כל מה שרציתם לדעת על עורכי הדין המתמחים בנושא לפניכם:

עו"ד ירושה צריך לדעת להגן על זכויות הלקוח בבית המשפט באופן משכנע ומוצלח המצביע הן על בקיאותו בתחום המשפטי והן על הצדק העומד מאחורי דרישתו או זכותו של הלקוח. על מנת להצליח בדיון המשפטי, חשוב אופן הייצוג, הרבה פעמים, יותר ממהות התביעה, כך שעל עורך הדין להיות מנוסה בענייני המשפט ולדעת לייצג את הלקוח, באופן שלא ישאיר מקום לערעור בגין הירושה שכדין מגיעה ללקוח.

עורכי דין ירושה - באילו מקרים?

פטירתו של אדם, לצד הכאב והקושי הכרוכים בכך, בעיקר עבור בני משפחתו והקרובים אליו, מעוררת שאלות רבות הקשורות להעברת רכושו ליורש, זאת על אף שהחוק בנושא קובע כי עזבונו של הנפטר, הכולל את כל נכסיו ורכושו, אמור לעבור ליורשיו. העורך דין במקרהים אלו עוסק בסוגיות השונות הנוגעות לפטירתו של אדם, כמו: ירושה על פי צוואה ועל פי דין, ניהול עיזבון, זהות יורשים, סוגי צוואות, מות המצווה והליכים הקשורים למותו, חלוקת עיזבון, עילות לפסילת צוואה ועוד.

העו"ד המטפל מספק ללקוחותיו שירותים ברמה הפרקטית מעשית הנוגעים לפטירתו של אדם ומצייד אותם בידע על אודות היבטים תיאורתיים בחוק. אדם שרוצה לנסח ירושה, להגיש צו בקשה לקיום צוואה, המעוניין להגיש התנגדות או לממש עיזבון יוכל להיעזר בעורך דין למען מימוש שאיפותיו. היות שמדובר בהליכים בירוקרטיים מסורבלים, המצריכים גם היכרות עם החוק וידע רב, רצוי לפנות לאיש מקצוע מיומן ומנוסה אשר יוכל לייצג את הלקוח כהלכה בדרך אל ההישג הרצוי.

משרדנו מעניק יעוץ וליווי משפטי בעריכת צוואות, טיפול בקיום צוואות וירושות, טיפול בעזבונות, עסקאות בירושה והסכמי ממון באופן המקצועי והמסודר ביותר. מוזמנים לפנות אלינו עם כל שאלה בנושא.

צרו קשר

נשמח לעמוד לשירותכם תמיד

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם